Mağaza

Küresel Dertliler Korosu

 21,70

Farklı kültürden, dilden, renkten insanları aynı evin içerisinde ağırlamak gibi bir şey bu. Kitapta yer alan röportajlar, Türkiye’deki gençlere ilham olması açısından paha biçilemez düzeyde.

Stokta yok

Stok kodu: ASN017 Kategoriler:

Hatice Sarı Tan

Uludağ Üniversitesi Tekstil Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra üniversite yıllarında merak saldığı yayıncılık hayatına devam etmeye karar verdi ve Meridyen Derneği bünyesinde yer alan Sonpeygamber.info’nun 4 yıl boyunca editörlüğünü yaptı. Evlilik hayatının ardından kendi mesleğine dönüş yaparak eşiyle birlikte Bella Maison isimli ev tekstili ve dekorasyon markasını kurdu. 5 yıldır Bella Maison’un Kreatif Direktörlüğünü yapıyor. Lise yıllarından beri Genç Dergisi okuru olan yazar, üniversite yıllarında Genç Dergisi’nde 2012-2017 yılları arasında Dünya Müslümanları Bölümü’nü hazırladı. Dünyanın 50 farklı ülkesinden 50 farklı Müslüman gençle yaptığı röportajları Aşina Kitap bünyesinde yer alan Küresel Dertliler Korosu isimli kitabında bir araya getirdi. Evli ve bir çocuk annesidir.

Açıklama

Herkesin şakilesine, fıtratına, karakterine göre iş işlediği dünya hayatında, kendine yeryüzünde dolaşın ayetini muhatap kılarak tüm Müslümanların kültürlerini, yaptıkları işleri, tecrübelerini ve İslamiyet adına yapılan tüm çalışmaları aktarma çabasına giren Hatice Sarı Tan, bu kitabında 20 ülkeden 50 farklı Müslüman genç ile yaptığı derinlikli konuşmaları sunuyor.

Farklı kültürden, dilden, renkten insanları aynı evin içerisinde ağırlamak gibi bir şey bu. Kitapta yer alan röportajlar, Türkiye’deki gençlere ilham olması açısından paha biçilemez düzeyde.

Ek bilgi

Boyutlar 21 × 13 cm
Cilt Tipi

Karton Kapak

ISBN

978-605-82453-7-2

Kağıt Cinsi

Kitap Kağıdı

Sayfa Sayısı

264

Yayın Tarihi

1. Baskı, Eylül 2017

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Küresel Dertliler Korosu” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Gülfem Sokak. No: 22 ÜSKÜDAR +90 (216) 532 0041 [email protected]

    75 TL ve üzeri siparişlerde
    ücretsiz kargo fırsatı!