Sosyal Medyada Aşina

En güncel gelişmelerden anında haberdar olmak için sosyal medyada bizi takip edebilirsiniz.

Mağaza

Doğru Olan Yenilmektir Bazen

Orijinal fiyat: ₺ 124,00.Şu andaki fiyat: ₺ 99,00.

“Bırakma Kendini” ve “İyi Gidiyorsun”un yazarı Mehmet Dinç’in kaleminden “Gençliğe Kitabe”, fark ettirmek, uyarıp hatırlatmak ve olup biten her şeye karşı itina ile yaşayabilme fikrini vermek için hazırlandı. Ve daha çok şu söz için: İnsan insana şifadır.

Stokta

Stok kodu: 9786058245389 Kategoriler:

Mehmet Dinç

İstanbul’da doğdu. Marmara Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümünden mezun oldu. RMIT Üniversitesi’nde eğitim üzerine, Okan Üniversitesi’nde Klinik Psikoloji üzerine, Melbourne Üniversitesi’nde Narrative Terapi üzerine yüksek lisans yaptı. Doktorasını ise Marmara Üniversitesi’nde internet bağımlılığı üzerine tamamladı. Melbourne Üniversitesi’nde bir yıl misafir akademisyen olarak bulundu. Hasan Kalyoncu Üniversitesi Psikoloji bölümünde çalışıyor ve aynı zamanda Dulwich Centre Uluslararası Fakülte Kurulu üyeliği yapıyor. Dijital Bağımlılıklar, Psikolojik Dayanıklılık ve Narrative Terapi üzerine çalışmalarını devam ettiriyor.

Açıklama

Genç olmak hem kişi için hem de çevresi için zordur. Anlaşılamadığını düşünen, sürekli sorunla boğuştuğunu zanneden bir gençliğin dünyasına, ekmek kırıntıları bırakılarak çıkış yolu gösteriliyor.

Klinik Psikolog Mehmet Dinç’in sevilen kitabı Gençliğe Kitabe, içeriği zenginleştirilerek tekrar basılıyor. 4. Baskısında yeni ismiyle “Doğru olan Yenilmektir Bazen” kitabı, mutluluğu sorguluyor ve gerçeğe tekabül eden bir tarif ortaya koyuyor. Elektroniğe bağımlılığın da incelendiği bu kitapta, gençliğin iradesini güçlendirecek ve kendi yolunu çizmesini sağlayacak rehberlik sunuluyor.

Ek bilgi

Boyutlar 21 × 13 cm
Type

Paperback, Hardcover, Audiobook, Audio CD, Kindle

Cilt Tipi

Karton Kapak

ISBN

978-605-82453-8-9

Kağıt Cinsi

Kitap Kağıdı

Sayfa Sayısı

184

Yayın Tarihi

4. Baskı, Aralık 2022

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Doğru Olan Yenilmektir Bazen” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gülfem Sokak. No: 22 ÜSKÜDAR +90 (538) 481 78 33 [email protected]

    200 TL ve üzeri siparişlerde
    ücretsiz kargo fırsatı!