Sosyal Medyada Aşina

En güncel gelişmelerden anında haberdar olmak için sosyal medyada bizi takip edebilirsiniz.

Mağaza

Pencere Kenarı

 88,00

Stokta

Kategoriler: ,

Emre Topoğlu

Aslen Gaziantepli olup 5 çocuklu bir ailenin en küçük bireyi olarak 1982 yılında Ankara'da doğdu. Lisans ve yüksek lisansını ekonomi alanında tamamladı. Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi'nde "İktisat" ve eşzamanlı olarak Kırıkkale Üniversitesi "İşletme" bölümünde Uluslararası Pazarlama doktorası yapan TOPOĞLU, uzunca bir süre TBMM'de danışmanlık ve sonrasında Kırıkkale Üniversitesi'nde Ekonomi alanında öğretim görevlisi olarak çalışmıştır. 2011 yılında göreve başladığı Gençlik ve Spor Bakanlığı’nda halen Gençlik Hizmetleri Genel Müdürü olarak görev yapan TOPOĞLU'nun çeşitli yayınevlerine telif hakkı verdiği, bir kısmı ders kitabı olarak kullanılan 9 adet kitabı, yurtiçi ve yurtdışı bilimsel dergilerde makaleleri bulunmaktadır. Genç, Burhan, Altınoluk gibi dergilerde halen yazarlık yapan TOPOĞLU, evli ve iki kız çocuk babasıdır.

Açıklama

“Yaşadığımız ya da şahit olduğumuz onca farklı duygu, ruhumuzun en ücra köşelerinde saklı bir pencerenin kenarına çekiyor bizi ve farklı gelgitlere vesile oluyor. Bu ruh hali bize olaylara başka açılardan bakmayı öğretiyor galiba. En basit manası ile çok anlam yüklediğimiz meselelerin aslında o kadar da önemli olmadığını ve hatta önemsiz gördüğümüz ya da bir şekilde farkında olamadığımız nice anlamlı şeylerin de var olduğunu idrak etmemizi sağlıyor.

Ne garip değil mi? Acılar, sevinçler, heyecanlar aynı anda ama farklı kalplerde yaşanıyor. Telaş ve bekleyiş hiç bitmiyor. Herkes bir şeyleri, birilerini bekliyor hayatta ama yolculuğumuzun nihayetinde bizi ne bekliyor emin değilim ve çok korkuyorum! Aynı zamanda ümitliyim de…”

Emre Topoğlu yeni kitabı Pencere Kenarı’nda ruhundan süzülen derin manaları okuyucuyla buluşturuyor. Alıştığımız, her gün karşılaştığımız meseleleri farklı bir bakışla yeniden anlamlandırmamızı sağlıyor. Tabii ki pencere kenarından uzaklara dalıp giden bir yolcu edasıyla…

Ek bilgi

Boyutlar 210 × 135 cm
ISBN

9786050610888

Sayfa Sayısı

144

Kağıt Cinsi

Kitap Kağıdı

Yayın Tarihi

1.baskı 5 Kasım 2021

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Pencere Kenarı” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gülfem Sokak. No: 22 ÜSKÜDAR +90 (538) 481 78 33 [email protected]

    200 TL ve üzeri siparişlerde
    ücretsiz kargo fırsatı!